Alt Kategoriler

Kalamata Siyah Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Kalamata Siyah Zeytin 1 Kg

Mirliya Kalamata Siyah Zeytin 1 KgDoğal fermantasyon yöntemi ile oldurulan siyah zeytinler üzüm sirkesi ile salamurası yapılarak hazır hale getirilir. Hazırlık işlemleri tamamlanan ürünler paketlenere..

272₺

Siyah Salamura Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Siyah Salamura Zeytin 1 Kg

Mirliya Siyah Salamura Zeytin 1 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermentasyon yöntemi ile üretilmiştir.%9-%11 oranında tuz içermektedir.Mirliya Siyah Salamura Zeytin ape..

280₺

Siyah Salamura Zeytin 2 Kg hover image
Mirliya
(0)

Siyah Salamura Zeytin 2 Kg

Mirliya Siyah Salamura Zeytin 2 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermentasyon yöntemi ile üretilmiştir.%9-%11 oranında tuz içermektedir.Mirliya Siyah Salamura Zeytin ape..

587₺

Siyah Sele Zeytin 1 Kg hover image 3%
Mirliya
(0)

Siyah Sele Zeytin 1 Kg

Mirliya Siyah Sele Zeytin 1 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermantasyon yöntemi ile üretilmiştir.Mirliya Siyah Sele Zeytin az tuzlu ve kıvırcık olup geleneksel kahvalt..

145₺ 150₺

Siyah Sele Zeytin 2 Kg hover image 7%
Mirliya
(0)

Siyah Sele Zeytin 2 Kg

Mirliya Siyah Sele Zeytin 2 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermantasyon yöntemi ile üretilmiştir.Mirliya Siyah Sele Zeytin az tuzlu ve kıvırcık olup geleneksel kahvalt..

270₺ 290₺

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)