Izgara Yeşil Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Izgara Yeşil Zeytin 1 Kg

Mirliya Izgara Yeşil Zeytin 1 Kg Doğal fermantasyon yöntemi ile oldurulan yeşil zeytinler, çekirdekleri çıkarıldıktan sonra ızgara işlemi yapılarak hazır hale getirilir. Hazırlık işlemleri tamam..

260₺

Kalamata Siyah Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Kalamata Siyah Zeytin 1 Kg

Mirliya Kalamata Siyah Zeytin 1 KgDoğal fermantasyon yöntemi ile oldurulan siyah zeytinler üzüm sirkesi ile salamurası yapılarak hazır hale getirilir. Hazırlık işlemleri tamamlanan ürünler paketlenere..

272₺

Limonlu Yeşil Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Limonlu Yeşil Zeytin 1 Kg

Mirliya Limonlu Yeşil Zeytin 1 KgDoğal fermantasyon yöntemi ile oldurulan yeşil zeytinler, çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içine Limon parçacıkları doldurularak hazır hale getirilir. Hazırlık işlemle..

260₺

Pancarlı Yeşil Zeytin 1 Kg hover image 10%
Mirliya
(0)

Pancarlı Yeşil Zeytin 1 Kg

Mirliya Pancarlı Yeşil Zeytin 1 Kg Doğal fermantasyon yöntemi ile oldurulan yeşil zeytinler, çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içine pancar parçacıkları doldurularak hazır hale getirilir.Hazırlık ..

225₺ 250₺

Portakallı Yeşil Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Portakallı Yeşil Zeytin 1 Kg

Mirliya Portakallı Yeşil Zeytin 1 KgDoğal fermantasyon yöntemi ile oldurulan yeşil zeytinler, çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içine portakal parçacıkları doldurularak hazır hale getirilir.Hazırlık iş..

260₺

Sarımsaklı Yeşil Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Sarımsaklı Yeşil Zeytin 1 Kg

Mirliya Sarımsaklı Yeşil Zeytin 1 Kg Doğal fermantasyon yöntemi ile oldurulan yeşil zeytinler, çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içine pancar parçacıkları doldurularak hazır hale getirilir.Hazırlı..

260₺

Siyah Salamura Zeytin 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Siyah Salamura Zeytin 1 Kg

Mirliya Siyah Salamura Zeytin 1 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermentasyon yöntemi ile üretilmiştir.%9-%11 oranında tuz içermektedir.Mirliya Siyah Salamura Zeytin ape..

280₺

Siyah Salamura Zeytin 2 Kg hover image
Mirliya
(0)

Siyah Salamura Zeytin 2 Kg

Mirliya Siyah Salamura Zeytin 2 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermentasyon yöntemi ile üretilmiştir.%9-%11 oranında tuz içermektedir.Mirliya Siyah Salamura Zeytin ape..

587₺

Siyah Sele Zeytin 1 Kg hover image 3%
Mirliya
(0)

Siyah Sele Zeytin 1 Kg

Mirliya Siyah Sele Zeytin 1 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermantasyon yöntemi ile üretilmiştir.Mirliya Siyah Sele Zeytin az tuzlu ve kıvırcık olup geleneksel kahvalt..

145₺ 150₺

Siyah Sele Zeytin 2 Kg hover image 7%
Mirliya
(0)

Siyah Sele Zeytin 2 Kg

Mirliya Siyah Sele Zeytin 2 KgMudanya bölgesi'nin en kaliteli sofralık zeytinlerinden doğal fermantasyon yöntemi ile üretilmiştir.Mirliya Siyah Sele Zeytin az tuzlu ve kıvırcık olup geleneksel kahvalt..

270₺ 290₺

Yeşil Zeytin Biber Dolgulu 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Yeşil Zeytin Biber Dolgulu 1 Kg

Mirliya Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 1 KgDoğal fermantasyon yöntemi kullanılarak acılığı suda giderilen ve tatlandırılan  Mirliya Biber Dolgulu Yeşil Zeytin tüm hijyen kuralları göz önünde bulundur..

260₺

Yeşil Zeytin Biber Dolgulu 2 Kg hover image
Mirliya
(0)

Yeşil Zeytin Biber Dolgulu 2 Kg

Mirliya Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 2 KgDoğal fermantasyon yöntemi kullanılarak acılığı suda giderilen ve tatlandırılan  Mirliya Biber Dolgulu Yeşil Zeytin tüm hijyen kuralları göz önünde bulundur..

507₺

Yeşil Zeytin Çizik 1 Kg hover image
(0)

Yeşil Zeytin Çizik 1 Kg

Mirliya Yeşil Çizik Zeytin 1 Kg Hiç bir kimyasal kullanılmadan acılığı suda giderilerek ve tatlandırılarak üretilen Mirliya Yeşil Çizik Zeytin kahvaltıların vazgeçilmezlerindendir.Az tuzlu olup,..

280₺

Yeşil Zeytin Çizik 2 Kg hover image
Mirliya
(0)

Yeşil Zeytin Çizik 2 Kg

Mirliya Yeşil Çizik Zeytin 2 Kg Hiç bir kimyasal kullanılmadan acılığı suda giderilerek ve tatlandırılarak üretilen Mirliya Yeşil Çizik Zeytin kahvaltıların vazgeçilmezlerindendir.Az tuzlu olup,..

547₺

Yeşil Zeytin Kırma 1 Kg hover image
Mirliya
(0)

Yeşil Zeytin Kırma 1 Kg

Mirliya Yeşil Kırma Zeytin 1 KgHiç bir kimyasal kullanılmadan acılığı suda giderilerek ve tatlandırılarak üretilen Mirliya Yeşil Kırma Zeytin aperatif ve mezeler için uygundur.Az tuzlu olup, üzer..

260₺

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)