Hakkımızda

1997 yılında Mudanya'da küçük bir dükkanda perakende zeytinyağı ,zeytin satışı ile faaliyete başlayan MİRLİYA bugün 3500 metrekarelik tesisinde üretime devam etmektedir. Mudanya, Bursa'da bulunan işletmesinde her türlü zeytinyağı ve zeytin üretimini modern yöntemlerle gerçekleştirmektedir. MİRLİYA, üretimde olduğu gibi sunumda da müşteri ihtiyaçlarına göre hareket eden,ürünlerini talep doğrultusunda sürekli geliştiren bir işletmedir.


MİRLİYA, profesyonel işletmelerin tedarikçisi olmasının yanı sıra bireysel perakende taleplerini de karşılayarak yurtiçinde geniş bir portföye sahiptir.Türkiye ve Dünya'da ki farklı talepleri karşılamak için kalite anlayışını ve müşteri odaklı yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

MİRLİYA, temel amacı özünde sağlık olan ve sağlıklı gıda tüketimi bilinci ile önemi gün geçtikçe artan zeytinyağı-zeytinin en iyi koşullarda dünyanın beğenisine sunmak,gıda güvenliğini en üst düzeye çıkarmak ve tüm süreçlerde yenilikleri takip ederek her zaman daha iyi hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.